Την Παρασκευή 27/01/2023 πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας παρουσίαση – ενημέρωση στους μαθητές των Δ’, Ε’ και ΣΤ’ τάξεων του Ολυμπιακού αθλήματος της κωπηλασίας από την εκπ/κό Φυσικής Αγωγής, κα Άννα Αναστασίου.
![](http://39dim-patras.ach.sch.gr/wp-content/uploads/2023/02/κωπηλασία-1-1024x819.jpg)
Ιαν 31
Την Παρασκευή 27/01/2023 πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας παρουσίαση – ενημέρωση στους μαθητές των Δ’, Ε’ και ΣΤ’ τάξεων του Ολυμπιακού αθλήματος της κωπηλασίας από την εκπ/κό Φυσικής Αγωγής, κα Άννα Αναστασίου.